skip to Main Content

Koncepcja osiedla

Osiedle Wolność to prestiżowe inwestycja o doskonałej lokalizacji w samym sercu Radomia, w dzielnicy Śródmieście. Osiedle swoją architekturą i klasą stworzy miejsce wyróżniające się w mieście.

Nasza inwestycja to połączenie piękna współczesnej architektury z zachowaniem historycznego znaczenia tego miejsca. Osiedle Wolność bez wątpienia spełni wysokie wymagania przyszłych Mieszkańców i stanie się dla nich spełnieniem marzeń o własnym lokum. Da gwarancję spokoju, bezpieczeństwa i wytchnienia po dniu pracy.

Kompleks mieszkaniowy jest realizowany u zbiegu ulic Wolność i Grochowej, w cichej – a zarazem centralnej części miasta. Osiedle będzie wyposażone w rozbudowaną infrastrukturę rekreacyjną wraz z użytkowymi zielonymi dachami i placem zabaw dla dzieci. Kamienice zostaną wybudowane według zasad budownictwa energooszczędnego, gwarantując wysoki komfort życia i niskie koszty eksploatacji.

W ukończonym już, pierwszym z budynków Osiedla, znajdującym się przy ul. Wolność 10C rozpoczęło działalność Centrum Wspomagania Zdrowia „Liberty”. Unikatowa w skali miasta (a nawet kraju), placówka medyczna proponuje wyjątkowe połączenie wiedzy wynikającej z holistycznego podejścia do ludzkiego organizmu, medycyny naturalnej oraz medycyny akademickiej http://www.liberty.radom.pl.

Na kondygnacji minus 1 znajdzie się 145 miejsc postojowych. Dla zmotoryzowanych przewidziano również miejsca postojowe na zewnątrz.

Poruszanie się wewnątrz budynków ułatwią szybkie cichobieżne windy. Komfort mieszkania na Osiedlu Wolność podniesie z pewnością użytkowy zielony dach.

Osiedle Wolność będzie miało charakter zamknięty. Podwyższony poziom bezpieczeństwa zapewni system kamer oraz dozór fizyczny. O tereny zielone oraz czystość zadba profesjonalna firma.

Inwestorem Osiedla Wolność jest firma New Technology Construction.

*Zielony dach – (dach odwrócony) to specjalne pokrycie dachowe, składające się z wielu warstw struktury z umieszczonym na jej wierzchu podłożem gruntowym, na którym dozwolone jest sadzenie roślin. Zielony dach jest powierzchnią biologicznie czynną. Forma sprzedaży powierzchni zielonego dachu do wyłącznego użytkowania. Dla zainteresowanych informacja w biurze sprzedaży.

Etapy projektu
Komfort

Zacznij nowe życie i zamieszkaj na Osiedlu Wolnosć

Nowoczesna architektura oraz wnętrza dopasowane do Twoich potrzeb sprawią że życie może stać się o wiele piękniejsze a z całą pewnością przyjemniejsze.

Park

Nasza inwestycja to nie tylko mieszkanie

Filozofia przyświecająca utworzeniu Osiedla Wolność oparta jest na chęci stworzenia dla Państwa miejsca do życia a nie wyłącznie sypialni.

osiedle wolność
osiedle wolność
osiedle wolność
osiedle wolność
Back To Top