skip to Main Content

Nasze energooszczędne mieszkania

O INWESTORZE

New Technology Construction Sp. z o.o. sp.k. jest spółką celową realizującą budowę pięciu budynków wielorodzinnych o parametrach energooszczędnych – „Osiedle Wolność” w Radomiu. Firma powstała w oparciu o rodzinne przedsiębiorstwo działające w Radomiu i regionie od ponad 30 lat – PPHU „Cobra Tex” Stanisław Staniszewski.

O GENERALNYM WYKONAWCY

Firma New Technology Construction Sp. z o. o. powstała z potrzeby popularyzacji i wprowadzania na rynek polski nowoczesnych technologii energooszczędnych i pasywnych w budownictwie.

Potrzeba ta wynika nie tylko z konieczności ochrony środowiska naturalnego, wymuszanej coraz bardziej restrykcyjnymi przepisami prawa, ale także podnoszenia komfortu użytkowania i redukcji kosztów utrzymania nieruchomości. Budowa obiektów o właściwościach energooszczędnych, a w szczególności pasywnych, wymaga zastosowania rozwiązań i materiałów nie zawsze dostępnych na polskim rynku, a także specjalistycznej wiedzy. New Technology Construction Sp. z o. o. dysponuje i udostępnia szczegółowe informacje niezbędne do przeprowadzenia procesu budowlanego obiektów energooszczędnych i pasywnych. Może również przeprowadzić pełny proces budowlany na zlecenie klienta.

Back To Top